Epiziotomie

Sarcina

Postata de Anca244 cu 14 ani in urma.

Buna ziua,

M-ar interesa sa stiu daca, pentru vindecarea epiziotomiei, e buna crema Avene-Cicalfate.Va multumesc

Raspunsuri (1)

Ionascu Andreea

acum 14 ani

Nu stiu care este actiunea cremei pe care ai mentionati-o tu, dar eu am folosit cu succes, la recomandarea medicului urmatoarele creme: trombostop si cicaplast. Intreaba-ti medicul specialist daca le poti utiliza si tu.