Ejaculare

Sarcina

Postata de elefantulverde cu 9 ani in urma.

Am si eu o intrebare. Sotia mea este insarcinata, este o problema daca ejaculez in sotia mea dupa actul sexual ?

Raspunsuri (3)

este

acum 9 ani

este o mare problema cand faci sex cu o femeie insarcinata caci ii daunei copilului si va trebui
sa suferi de pe urma acestei greseli caci copilul va fi bolnav sau cu caracter slab sau stricat.

1. exictatia sexuala in femeie produce hormoni care ajung bineinteles si in sangele copiluluil.
Acesti hormoni nu sunt deloc naturali si nici bun pt. un fat sau copil

2. Zgaltaitul din timpul sexului este perceput negativ de copil

3. Ingerii care formeaza corpul si ghideaza celulele cum si unde sa creasca se indeparteaza de mamma in timpul sexului caci
este pt. ei ceva urat si animal si atunci pot aparea defecte genetice in acest timp caci celulele cresc fara ghidare.

Riscuri prea mari pt. cateva minute de placere. Mai bine masturbeaza-te si lasa femeia si copilul in pace.

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

NU.

elefantulverde

acum 9 ani

multumesc pentru raspuns, dupa ce am citit mai sus raspunsul de la : ''''este'''' m-am linistit