Efecte adverse klion

Sarcina

Postata de Scarlett_13 cu 12 ani in urma.

Imi va afecta sarcina tratamentul cu Klion, aceasta fiind de 14 saptamani?

Raspunsuri (5)

Iuli

acum 12 ani

Este contraindicat in primul trimestru de sarcina. Eu nu as lua nici apoi, dar sfatuiti-va cu medicul dva.

Scarlett_13

acum 12 ani

Multumesc frumos pentru raspunsuri. Era la recomandarea medicului. Vroiam sa stiu daca au mai existat cazuri.

Raluca

acum 12 ani

Nu incerca nici un fel de tratament fara a cere sfatul medicului,nu-ti fie jena sa intrebi medicul,nu musca si cred ca sanatatea copilasului tau e mai importanta.

Scarlett_13

acum 12 ani

Multumesc pentru raspuns. Nici nu incercam de capul meu. Vroiam doar sa vad cat de raspandit e acest tratament. Se pare ca nu e.

Marius

acum 7 ani

Buna ziua. Afecteaza cumva sarcina in primele doua saptamani tratamentul cu ovule klion 100 nu am stiut ca sunt insarcinta.. va rog frumos sami dati un raspuns!!!