ecografie

Sarcina

Postata de anabella cu 13 ani in urma.

buna ziua.as dori sa stiu si eu de la cat timp de la conceptie se vede o sarcina la ecografia intravaginala?
va multumesc

Raspunsuri (6)

luma

acum 13 ani

Nu stiu de eco intravaginal dar stiu de la medicul meu ca un eco abdominal depisteaza la 24 zile, cu condditia macar sa fie un 3D.Fa-ti un test de sarcina.

anabella

acum 13 ani

multumesc frumos

Csara

acum 13 ani

La aproximativ 5-6 saptamani s-ar putea vedea o sarcina la ecogravia intravaginala

Alinusha

acum 13 ani

la mine s-a vazut la 4 saptamani de la ultimul CM.

lulu

acum 13 ani

4 saptamani ;))

ramona

acum 12 ani

eu am facut cu 3 zile in urma 3 teste care au iesit pozitive iar azi am facut eco intravaginala si a zis ca nu sunt ca nu se vede nimic.....ultima zi de cm a fot pe 26 luna trecuta