Ecografie 10 saptamani

Sarcina

Postata de Ioana_R cu 13 ani in urma.

Buna ziua! Ma numesc Ioana, sunt din Bacau si sunt insarcinata in 10 saptamani si 2 zile. Acum cateva minute m-am intors de la ecograf si domnul doctor mi-a spus ca totul e normal: inima bate normal, etc. Totusi, si-a manifestat ingrijorarea intr-o singura privinta. Cat a fost privit, bebelusul nu a schitat nici un gest (nu a miscat deloc). Ar trebui sa fiu ingrijorata cu adevarat? Sau e doar mai lenes bebelusul? Va multumesc!

Raspunsuri (2)

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

Iuli

acum 13 ani

Trebuie sa te urmareaza medicul in continuare, pentru a vedea daca este totul in regula. Daca nu misca nici la urmatoarea ecografie trebuie vazut ce se intampla.

Domnul de mai sus NU este ginecolog, doar ca sa stii.