ecograf endovaginal

Sarcina

Postata de ve2 cu 12 ani in urma.

buna ziua, acum6 luni , cand eram insarcinata de 2 saptamani, am fost la medic si mi-a facut un ecograf endovaginal, iar apoi la 4 saptamani s-a oprit in evolutie, Acum sunt insarcinata , am intrat in saptamana 5, si mi-e frica sa merg la medic la eco endovaginal sa nu trec prin ce am trecut atunci, crede-ti ca este bine sa merg la eco endovaginal acum, sau este prea devreme (este posibi ca ecograful sa imi afecteze sarcina daca este prea mica?)

Raspunsuri (1)

marilu123

acum 12 ani

de ce nu faci eco abdominal tot aia se vede, spune-i medicului problema si ar trebui sa te inteleaga