e sarcina????

Sarcina

Postata de marionela cu 10 ani in urma.

buna,,,poate cnv sa ma ajute si pe mn,,,,,,,ultima data cm a fs pe data de 20 octombrie....si pina in prezent na mai vn....am stari de voma mai ales seara,somnolenta,urinari frecvente cu dureri doar citeva zile,dureri de stomac dimineata....am fc o multime de teste si ies negative toate,,ce sa fie?

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Pentru a exclude sarcina, puteti determina din sange HCG- care va iesi crescut in caz de gravidie.

marionela

acum 10 ani

multumesc frumos