E rau...

Sarcina

Postata de Lisagl cu 14 ani in urma.

e rau cand ramane o femeiei insarcinata si mai are menstruatie??? :(

Raspunsuri (3)

Oana

acum 14 ani

Nu trebuie sa-ti faci probleme;
E ceva ce se intampla la mai multe femei; in timp, problema va disparea!

Numai bine si sarcina usoara!

lisa

acum 14 ani

multumesc!

simona

acum 14 ani

Nu este rau, se intampla mai rar dar se intampla.Daca ai fost la medic si te-ai asigurat ca e vorba de menstruatie si nu o sangerare in timpul sarcinii atunci e ok
Sarcina usoara