E posibil sa fiu insarcinata?

Sarcina

Postata de Utilizator11587297082 cu 4 ani in urma.

Buna ziua! Am intrziere de 12 zile menstratie iar in ziua cand trebuia sa mi vina mi au aparut niste scurgeri maronii,dureri de burta am in ultimele zile ..am facut 2 teste si mi ies negative. Am avut contacte neprotejate dar ejaculare in exterior. E posibil sa fiu insarcinata?

Raspunsuri (2)

Utilizator11587310824

acum 4 ani

Este posibil sa fie o sarcină si acele scurgeri maronii pot sa apara in momentul implantarii sau este posibil sa fie o dereglare hormonala. Poti sa mergi la un laborator unde iti face o analiza de sânge si aflii daca esti sau nu însărcinată.

Utilizator11587297082

acum 4 ani

Multumesc. La o ecografie s ar vedea in momentul de fata daca as fi sau nu sau e prea devreme?