E posibil sa fiu insarcinata?

Sarcina

Postata de Utilizator11555372411 cu 5 ani in urma.

Buna, sunt Ana si am 24 ani .
Pe data de 23 Martie 2019 am avut ciclu 5 zile mai putin decat de obicei cantitativ ,durata dintre ciclu 26 zile.
După ciclu a 3 zi dimineata am avut o mica sangerare maroniu si putin roz,care a durat 2-3 ore. ( Niciodată nu am avut asa ,la prima sarcina am avut întîrziere o săptămână si dupa o mica sangerare, care tot cam 2-3 ore a durat ,dar nicidecum ciclu si apoi sangerare)
În prima zi a ciclului am avut o dată sex dar a ejacuat afară.

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-de-sarcina_10886

Utilizator11550421670

acum 4 ani

Buna numele meu e florina si am si eu o intrebare am avut ciclu in Martie pe 28 si am terminat in aprilie pe 2 si de atunci nu mia mai vent si vreau eu un raspuns cat mai repede va rog ca fac teste si imi ies negativ