E posibil sa fiu insarcinata?

Sarcina

Postata de MembruMobileApp1499090890 cu 6 ani in urma.

Luna trecuta am avut ciclu pe data de 05 iunie si mia venit iar pe 29 iunie 2 zile si de culoare roz si putin precizez ca normal am 4 zile.e posibil sa fiu insarcinata?

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1500005299

acum 6 ani

Cel mai sigur este sa faci un test de sânge și in cazul in care este sarcina sa mergi la ginecolog pentru monitorizare și medicație. Mult succes, sa fie cum îți dorești.