e posibil sa fiu insarcinata?

Sarcina

Postata de andreea09 cu 11 ani in urma.

Buna ziua ! va rog ajutati-ma . pe data de 4 iulie am avut contact, CM trebuia sa vina pe 14 iulie, am deja 5 zile de intarziere si sunt foarte stresata. am facut 3 teste de sarcina si toate sunt negative. e posibil sa fiu insarcinata? mentionez ca CM venea mereu la 29 zile. Oare sa merg la un ginecolog sau sa mai astept? multumesc

Raspunsuri (2)

ana

acum 11 ani

buna, daca mergi la ginecolog nu stiu cat o sa te poata ajuta momentan. poti sa mai repeti testul de sarcina si deja sa iti faci o programare la ginecolog pt peste 1 saptamana. nu sunt medic, insa din cate stiu nici la ginecolog nu pot afla asa timpuriu daca este vorba sau nu de o sarcina..

andreea09

acum 11 ani

multumesc!!!!!!