e posibil sa fiu insarcinata?

Sarcina

Postata de asd1234 cu 14 ani in urma.

in decembrie am avut un contact sexual neprotejat cu prietenul meu.. s-a retras inainte de a ejacula.. dar am lut pt siguranta postinor., pastila de dupa.. si dupa cateva zile am avut o mica sangerare... in seara de revelion ne-am jucat un pic... ma penetrat o data nu a stat mult si s-a retras... insa mie imi intarzie menstruatia de aproape 2 saptamani.. de obicei vine regulat insa si data trecuta a intarziat aproximativ o luna... nu stiu ce sa mai cred... am avut si o usoara infectie urinara... poate sa fi influentat si acest lucru intarzierea menstruatiei... sau e posibil sa fie o sarcina?

Raspunsuri (2)

asd1234

acum 14 ani

p.s. simptomele de dinaintea menstruatiei au aparut de ceva vreme... o scurgere alba pe chilot... insa se intampla inca un lucru ciudad... nu stiu daca are vre-o legatutra cu asta.. de la o vreme am gaze aproape zilnic:-s

robert7291

acum 14 ani

ia un test de sarcina de la farmacie