e posibil sa fiu insarcinata?

Sarcina

Postata de Maria-Gabriela133909 cu 14 ani in urma.

buna,ma tot chinuie o intrebare..........poate o sa ma puteti ajuta cu un sfat.Sesizez ca sinii mei s-au intarit si s-au marit un piculet,dar menstruatia am avut-o la timp si a tinut 7 zile e posibil sa fiu insarcinata sau e altceva la mijloc........sotul meu este plecat de 1 luna.....poate schimbarile astea sa se datoreze lipsei de relatii sexuale??dati-mi va rog un sfat,multumesc anticipat

Raspunsuri (2)

Adrienne

acum 14 ani

Nu pot sa ma pronunt concret,in legatura cu situatia ta, vreu sa-ti spun doar ca sunt cazuri de sarcina,in care ciclul este prezent si trei luni,la rand. Ar fi bine sa-ti faci un control.

Mariana118119

acum 14 ani

De ce nu faci un test de sarcina?! Afli raspunsul in cateva minute. Dereglari ale menstruatiei pot apare din multiple cauze.