E posibil să rămân însărcinată dacă s-a terminat pe mine?

Sarcina

Postata de MembruMobileApp1512322208 cu 6 ani in urma.

Bună. Am făcut sex neprotejat, iar el și-a dat drumul puțin pe vagin. Adică gen stăteam întinsă pe spate, iar el a scos-o și când și-a dat drumul a sărit pe mine. Știu că sarcina apare dacă și-a dat drumul înăuntru, dar având în vedere că și-a dat drumul pe vagin și nu în interior nu știu ce să zic. Imediat după am șters cu șervețel și m-am spălat cu apă și săpun. Vreau ceva păreri pentru liniștea mea sufletească. Mulțumesc!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-de-sarcina_10886