e posibil asa cva???

Sarcina

Postata de tunde_06 cu 10 ani in urma.

am luat anticonceptionale o perioada indelungata,am luat o pauza de o luna sa imi las ovarele sa lucreze si singure...mi-a venit menstra cu cateva zile mai tarziu decat imi venea cand luam pastilele,dar normala,calitativ si cantitativ.din prima zi a menstrei am reluat anticonceptionalele si in cate o zi am sangerari maronii...uneori doar,nu mari,o pata pe chilot...mai am 2 pastile in blister si azi mi-a aparut din nou aceea sangerare si o durere de burta.... s-ar putea sa fi ramas insarcinata si sa fi luat pastile peste sarcina si astea sa fie simptomele?! credeti ca e posibil? sau e de la pastile?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Efectuati testul de sarcina si consultati medicul ginecolog in vederea unor raspunsuri certe.