dureri sub burta

Sarcina

Postata de ane* cu 13 ani in urma.

Buna seara,am si eu o intrebare...sunt insarcinata in 29 sapt.si de cateva zile simt usoare dureri sub burta,nu sunt dureri ascutite mai degraba sunt ca un discomfort.Le simt mai mult cand stau timp indelungat pe scaun(lucrez la birou-8 ore pe zi)cand ajung acasa si ma intind nu mai simt asa tare dar tot exista o senzatie.Oare ar trebui sa merg la un control sau aceste simptome sunt frecvente din cauza sarcinii?va multumesc ca ma ascultati,sunt la prima sarcina si cred ca e normal sa fiu stresata din orice cred eu ca nu e in regula,va multumesc inca o data si sper sa primesc un raspuns cat mai repede,sanatate multa tuturor.

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Eu zic sa mergi la medicul tau. Mai bine sa mergi degeaba decat sa fie ceva.

Bella

acum 8 ani

Bună
Sunt însărcinată am 12 săptămâni și de câteva zile am dureri insuportabile de burta (mai mult sunt intepaturi) îmi e foarte frica sa nu pățească nimic...
Ce ar trebui sa fac
Va mulțumesc