dureri de stomac

Sarcina

Postata de danavasilescu cu 10 ani in urma.

Buna. Ma numesc Ana si am o nelamurire. Am facut sex cu prietenul meu si fara prezervativ dar au gost doar cateva penetrari(s-a întâmplat de cateva ori incepand de acum 2luni) Luna trecuta.mi-a venit cm a fost slab cantitativ cu dureri putine doar intr-o dimineata(pe mine ma doare ft tate primele trei zile si curge mult tot primele 3 zile) m-a tinut 7 zile. Luna aceasta mi-a venit cu dureri...a curs mult 2 zile dar in a 4-a sa oprit! Am dureri de stomac...parca ma doare intre ovare...pot fi insarcinata?

Raspunsuri (2)

danavasilescu

acum 10 ani

Aaa si intre cele doua menstruati...mi-a fost somn am fost obosita ta....am avut dureri de stomac si stari de greata...dureri de cap....si trec printr-o perioada mai stresanta

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Excludeti sarcina printr-un test sau prin determinarea HCG din sange.