durere de burta

Sarcina

Postata de lacrabany cu 13 ani in urma.

Sunt insarcinata in sapt 23 si ma inteapa burta in partea de jos de vreo cateva zile.Sunt racita,stranut mult,suflu mult nasul si poate din cauza asta,dar colac peste pupaza mai sunt si foarte constipata........Acum nu stiu ce sa cred ,care din toate ar fi cauza ca pana acum nu m-a mai intepat burta.Ce sa fac ca medicamente evit sa iau???

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Discuta neaparat cu medicul tau obstetrician cat mai curand! Nu prea ai voie sa iei nici un medicament si medocul trebuie sa iti spuna ce sa faci si de la ce sunt intepaturile.