dupa cat timp raman insarcinata

Sarcina

Postata de gya gina cu 12 ani in urma.

problema mea e una simpla de zis
am renuntat la anticonceptionale yazmin acum 9 luni de zile
mi-am fc analizele,papanicolu etc si sunt ok
eu si sotul meu ne dorim foarte mult un bebe
intrebarea mea este de ce nu raman insarcinata dupa atata tp?
cat trebuie sa mai astept?
astept un raspuns va rog

Raspunsuri (7)

Iuli

acum 12 ani

Sotul a facut spermograma? Se considera o problema daca nu ramaneti timp de un an.

gya gina

acum 12 ani

nu a fc spermograma asta sa fie cauza?
nu anticonceptionalele?

Iuli

acum 12 ani

Pentru a face un copil trebuie 2 oameni. Oricare din ei poate fi cauza.

gya gina

acum 12 ani

m-am gandit toata perioada asta k ar fi anticonceptionalele de vina dar deja incep sa ma ingrijorez
cred k o sa mergem sa faca si el spermograma si vedem ce se intampla
multumesc mult

vivi

acum 12 ani

www.rol.ro.

mirela popescu

acum 10 ani

cat alaptezi poti sa ramai insarcinata?

irina

acum 9 ani

cite luni ai folosit yasmin atitea nu vei ramine insarcinata