DR. OBSTETRICĂ GINECOLOGIE IASI

Sarcina

Postata de Ioana0Dana cu 8 ani in urma.

Buna. Doresc sa imi recomandati un dr.bun din Iasi cu,care sa nasc ,deja am avut 2 de care nu am fost multumita,precizez ca sunt in 32 de saptamani. Va multumesc

Raspunsuri (2)

alina

acum 8 ani

Cautam colaboratori pentru publicare anunturi
Se lucreaza comod de acasa maxim 3 ore pe zi, in functie de abilitati
Cerinte: - necesar calculator
- conexiune internet
- rabdare
- cunostinte minime PC
- seriozitate
- perseverenta
- atentie la detalii
Nu este necesara experienta.
Instruire gratuita oferita sub forma unor lectii prin email.
Veti trece mai intai prin instruire apoi daca doriti, o sa incepeti sa lucrati.
Program part-time.
Acest proiect vizeaza piata americana a cartilor electronice.
Pt informatii trimiteti textul ,,info’ la adresa de email: [email protected]. Oferim si solicitam seriozitate!

MembruMobileApp150330210427701

acum 7 ani

Buna ziua , am fost operata acum aproximativ 3 luni de chist ovarian pe ovarul drept cu dimensiunea de aproximativ 10 cm ,iar acum o luna am inceput sa iau Logest pentru ca aveam un inceput de chist pe ovarul drept. Luna trecuta nu am avut niciun simptom , dar luna asta la un momentdat am simtit ca un fel de pocnitura in burta nu pot sa exprim si de atunci ma doare incontinu . Credeti ca ar trebui sa opresc tratamentul ? Ati putea sa ma ajutati va rog frumos stiu ca nu are nicio legatura cu subiectul ,dar chiar nu stiu ce sa fac
Multumesc anticipat!