doresc gemeni

Sarcina

Postata de oana stan cu 12 ani in urma.

Buna ziua! As dori sa aflu daca exista un tratament hormonal sau ceva asemanator care sa iti garanteze o sarcina gemelara? Eu in familie nu am avut pe nimeni cu gemeni, dar imi doresc din suflet sa pot avea eu si as vrea sa stiu cat mai multe despre asta astept raspunsurile voastre multumesc

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Da, stimularea ovariana, adica ce a facut Nicoleta Luciu. Insa nimic nu garanteaza. Discutati cu ginecologul.