Disperare

Sarcina

Postata de marriacristinna cu 10 ani in urma.

Buna ziua ! Nu am fost niciodata "penetrata" complet, in schimb acum vreo luna-doua prietenul meu s-a jucat cu capul penisului pe vagin iar la un mom dat a intrat foarte foarte foarte putin inauntru...cat la % exista sanse de a fi insarcinata ? mensutratia intarzie de 9 zile aproape 10...e totul doar in mintea mea ,sunt eu prea stresata si de aceea asta este unul dintre factorii intarzierii ? daca nu am fost penetrata niciodata, rezulta ca himenul poate fi inca intact....nu stiu....el spune ca asa ceva e imposibil si ca sansele sunt 0 suta la suta insa nu stiu cat de mult sa merg pe mana lui...pt ca a mai avut experinete inainte cu alte domnisoare si a spus ca nicicand nu i s-a intamplat ca respectiva sa ramana insarcinata s.a.m.d...plus ca acele domnisoare au fost penetrate complet ,de himen nici nu mai incape discutia , pe cand eu...a fost doar o joaca..........imi pare ca si sanii mi-au mai crescut si burta a devenit ceva mai mare si obosesc mult mai repede...e totul doar in mintea mea ???? va rog spuneti-mi ca DA VA ROOOOG...niciodata nu o sa ma mai joc asa si cand o sa se intample va fi cu prezervativ suta la suta...sa scap de data asta si atat imi doresc !!!!!!sunt mai mult decat ingrijorata si astept foarte foarte multe raspunsuri ,ce parere aveti ? multumesc din tot sufletul

Raspunsuri (6)

marriacristinna

acum 10 ani

mai mentionez ca nu este prima oara cand CM intarzie , a mai intarziat o data acum cca 1 an de zile.....si dupa "experienta" de atunci , aceasta este prima ! a 2a oara in total :((

marriacristinna

acum 10 ani

ma gandesc ca ar putea fi fvorba mai degraba de o dereglare hormonala caci e si perioada adolescentei s.a.m.d...dar parerea unui medic de pe site m-ar linistii mult mai mult...care sunt sansele :((

Cristi

acum 10 ani

nu cred ca esti insarcinata... nu prea ai cum ...atunci cand a intrat trebuia sa si ejaculeze ca sa ai ceva...probabil e doar stresul...

GeorgianaR

acum 10 ani

Nu cred ca esti insarcinata,dar,ca sa te linistesti,cumpara un test de sarcina de la farmacie si fa-l cu prima urina de dimineata,fara ca in timpul noptii sa fi baut apa cu cca 4 ore inainte de test!

marriacristinna

acum 10 ani

:(

GeorgianaR

acum 10 ani

Ai facut testul?