Despre sarcina

Sarcina

Postata de ella-cris cu 11 ani in urma.

Salut... Am si eu nevoie de niste raspunsuri...
Pot fi insarcinata daca mi-a venit ciclul cu o saptamana mai devreme decat trebuia? contactul s-a produs cu o saptamana mai inainte,( inainte de asta ciclul era regulat ,tinea 3- maxim 4 zile iar acum a tinut doar 2 zile jumatate , m-am racit chiar in ziua aceea si am luat medicamente de raceala, din cauza asta sa se fi oprit mai devreme? sau e posibil ca aceea sa fi fost perioada de implantare a ovulului?). Un test de sarcina ar fi prea devreme sa-l fac?

Raspunsuri (2)

mary

acum 11 ani

acelaşi lucru l-am păţit şi eu luna trecută. Ai făcut test?

ella-cris

acum 11 ani

Nu am facut inca... luni am sa merg si la ginecolog. Si in cazul tau cum a fost??