despre sarcina

Sarcina

Postata de maria21albu cu 13 ani in urma.

sunt insarcinata de 35 de saptamani si am o scurgere de culoare galbena si nu stiu daca e normal?

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Medicul tau obstetrician ce zice?

maria21albu

acum 13 ani

nu l-am intrebat pt. ca inainte nu imi curgea asa mult.

Raisa

acum 13 ani

stai linistita eu la toate cele 3 sarcini am avut aceste scurgeri incepand din saptamana 32 chiar. E o secretie mai abundenta care se mareste odata ce se apropie nasterea poate fi si datorita faptului ca, colul uterin incepe sa se dilate.Atata timp cat nu e sange totul este ok.La mine era chiar si portocalie.Acu sunt la a 3 -a sarcina am 37 saptamani si tot asa imi curge mult mai mult ca de obicei oricum sarcina este ok.Nu te ingrijora