dereglare sau e vb de sarcina?

Sarcina

Postata de Ela101 cu 11 ani in urma.

Buna seara ...Numele meu este Ela am 32 de ani si sunt intr-o mare dilema sper sa ma ajutati ....am un cm normal la 28 de zile pe data de 2 sept am avut iar azi 25 oct m-am trezit de dim cu o pata maronie ...sanii imi sunt f unflati si tari ma dor foarte tare nici nu pot sa-i ating sunt imbalonata am o stare de somnolenta iesita din comun (a-si dormi mereu) poate fi vorba de o sarcina sau pur si simplu e o dereglare hormonala?Va multumesc frumos.

Raspunsuri (2)

ala bala

acum 11 ani

Time travel in viitor? :)

Bebelusi

acum 11 ani

Bebelusi vin pe lume si fara medic, moasa si ajutor. Mare lucru nu e de facut.
Cu siguranta ca din acei 10.000 de bebelusi, peste 4000 au venit pe lume prin cezariana caci ori nu aveti rabdarea necesara ori vreti sa decontanti de la asigurare o suma mai frumoasa decat cea care se da pt. o "simpla " nastere naturala.