de la ce poate fii?

Sarcina

Postata de alinamatei12 cu 8 ani in urma.

Am avut o relatie sexuala cu iubitul meu..sAm folosit prezervativ..Si el zice ca a vazut ceva alb ..Si a crezut ca a curs pe langa..Ca sa fim precauti,am luat escapelle..Si acum,cand trebuie sa imi vina menstruatia..Mi-a venit ceva maro exact la data la care trebuia sa imi vina menstruatia..Ma tine de 4 zile..Este posibil sa fiu gravida?

Raspunsuri (2)

sanziana88

acum 8 ani

Mergi la un control ginecologic pentru a fi sigura.Eu merg la domnul doctor Silviu Istoc si sunt foarte multumita.Este calm si la fiecare sedinta da dovada de profesionalism.Il gasesti si pe facebook si ii poti scrie despre afectiunea ta.sanatate!

alinamatei12

acum 8 ani

Am fost astazi la ginecolog..si la ecograf nu sa vazut nimic..Adica nu sunt inca linistita..Copilul ar avea 2 saptamani daca ar fii sa fie..Dar nu stiu de la ce este acea scurgere..