De ce s-a produs un avort spontan

Sarcina

Postata de sofiica cu 9 ani in urma.

cu 2 zile ân urmă am avut un avort spontan cu termen de 8 săptămâni ,ânainte de chirotaj mi-au luat analiza de sânge şi urină, copilul cu o zi ânainte era viu şi nu exista nici un pericol mi-au spus la ecografie, fiind analizate analizele s-a depistat că erau foarte bune.am urmat ân perioada de sarcină acid folic, emfetal,vitamina e defiston apoi fiind schimbat cu utragestin. Din ce cauză a murit copilul.

Raspunsuri (1)

McL

acum 9 ani

Din cauza doctorilor a murit copilul, crezi ca daca ai incredere intr-un doctor iti va da cele mai bune tratamente? in ziua de azi nu dai bani la doctori esti nimeni si te otravesc pana cand nu iti mai curge nici macar o picatura de sange din tine ..