de ce imi este rau?

Sarcina

Postata de sweet kiss cu 12 ani in urma.

sunt insarcinata si "greturile de dimineata" la mine sunt non stop nici noaptea nu pot dormi din cauza ca imi este f rau.orice mananc indiferent ca e mancare gatita ca sunt fructe ca sunt legume absolut orice dau afara chiar si apa care o beau.e ceva normal?

Raspunsuri (1)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Nu ati precizat in a catea luna de sarcina sunteti ( aceste simptome sunt frecvente in primele luni ). trebuie ,totusi sa va prezentati la un control la medicul care va supravegheaza sarcina .