de ce i-mi intarzie menstruatia

Sarcina

Postata de s-daniela cu 13 ani in urma.

as dori sa stiu in cazul unei sarcini este posibil sa nu ma doara sanii deloc cu toate ca mensa i-mi intarzie de 8 zile dar am unele greturi usoare.?

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Greturile nu apar atat de repede in sarcina, probabil e vorba de autosugestie. Poti fi gravida fara sa ai vreun simptom de orice fel. Fa un test de sarcina.