De ce fac diarie de o săptămâna m-a pote ajuta cineva ?

Sarcina

Postata de MembruMobileApp1512399667 cu 6 ani in urma.

Am 19 săptămâni am fost internata in spital cu rinichi am primit un tratament de antibiotice și de o săptămâna de când am ieșit din spital fac diarie de 3 ori pe zi nu am dureri de burta crampe etc.dar as vrea un sfat ce pot face ca sa nu mai merg așa des la toaleta ...

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: http://sfatulmedicului.ro/Abuz--dependenta--si-intoxicatii/colita-cu-clostridium-difficile-sau-colita-pseudomembranoasa_8314