Daca intarzie ciclul 4-5 zile inseamna ca sunt insarcinata?

Sarcina

Postata de Zarina cu 13 ani in urma.

Am facut sex neprotejat de 21 de zile . Trebuia sa imi vina ciclu de 4-5 zile si nu mi-a venit. Oare sunt insarcinata? astept raspunsuri. va multumesc

Raspunsuri (27)

Raluca

acum 13 ani

Cel mai indicat este sa iti faci un test de sarcina si un control la medic sa verifici

Iuli

acum 13 ani

Test de sarcina. E asa greu?

Kovago Alina

acum 13 ani

Probabil ai o raceala si de aia iti intarzie, de obicei maximum de intarziere din cauza unei raceli e de 2 saptamani. Sau probabil esti insarcinata ! Depinde de circumstante . . . :(

roxana

acum 11 ani

test de sarcina!!

cristina

acum 11 ani

daca mi-a intarziat ciclu 5 zile sunt insarcinata?? am facut sex protejat si iubitul meu a spus ca desi am folosit prezervativ nu a ejaculat in mine. nu am greturi nu vomit. am cateodata dureri de burta dar foarte putin. nu am facut un test de sarcina. e posibil sa fiu insarcinata?? si in caz ca sunt la avort trebuie sa fie unul dintre parinti sau o persoana majora cu mine,la particular?

ady

acum 10 ani

Daca esti minora da trebuie sa mergi insotita altfel nu iti va face nimeni avort succes

ramona

acum 10 ani

dak luna trecuta mia venit decat 2 zile mestruatia si luna asta a intrziat 6 zile ce posibil sa fiu insarcinata cu toate k iau anticoceptionale??:|

aurika

acum 9 ani

da esti insarcinata asa am patit si eu 2 zile o leaca am avut mestruatie peste 2 saptamini am aflat ca sunt insarcinata

aurika

acum 9 ani

da esti insarcinata asa am patit si eu 2 zile o leaca am avut mestruatie peste 2 saptamini am aflat ca sunt insarcinata

aurika

acum 9 ani

da esti insarcinata asa am patit si eu 2 zile o leaca am avut mestruatie peste 2 saptamini am aflat ca sunt insarcinata

aurika

acum 9 ani

da esti insarcinata asa am patit si eu 2 zile o leaca am avut mestruatie peste 2 saptamini am aflat ca sunt insarcinata

aurika

acum 9 ani

da esti insarcinata asa am patit si eu 2 zile o leaca am avut mestruatie peste 2 saptamini am aflat ca sunt insarcinata

oana

acum 8 ani

Pe mine ma intarziat 5 zile si in astea 5 zile a venit 3 zile cate o pata maro si dupa rosu dar curge cite putin? Ce ziceti???

Daniela

acum 8 ani

Buna , am si eu o nelamurire.. Am avut contact sexual in urma cu 2 luni pe 5 decembrie pe 6 mi a venit menstruatia umatoarea luna pe 2 si ar fi trebuit sa mi vina pe 31 ianuarie si deja mi a intarzit cu 2 zile..si am scurgeri albe.. Ce parere aveti?

Daniela

acum 8 ani

Buna , am si eu o nelamurire.. Am avut contact sexual in urma cu 2 luni pe 5 decembrie pe 6 mi a venit menstruatia umatoarea luna pe 2 si ar fi trebuit sa mi vina pe 31 ianuarie si deja mi a intarzit cu 2 zile..si am scurgeri albe.. Ce parere aveti?

andreea

acum 8 ani

Buna ziua. Luna trecuta am avut menstruatia pe data de 13, iar luna asta nu mi.a venit deloc, nu am avut nici un fel de scurgeri, nimic altceva, decat cateva dureri de cap si spate in ultimul timp, dar foarte mici. Este posibil sa fiu insarcinat???

Utilizator11560957632

acum 4 ani

Am facut sex neprotejat fara ejaculare dar am luaut si pastila de a 2 zi pentru ca el nu era sigur daca si.a dat sau nu...e a 4 zi de intarziere si mie tot nu.mi vine...m.a durut burta, mi a curs foarte mult lichid alb azi am avut stari de parca aveam menstruatie dar nimic. Am luat un test si astept sa.l fac. Luna trecuta tot asa am facut sex neprotejat fara ejaculare si mi.a întârziat o zi o fi de la pastila aceea? Cat de mult v.a întârziat de la pastila de a 2 zi ellaone va rog ajutati.maaa sunt disperata

Utilizator11587148747

acum 4 ani

Am făcut 2teste de sarcina dupa o sapt.. Doua de la ultimul act si trebuia sa imi vina pe 14... Tvine regulat, dar deja au trecut 4zile si nu a venit
... Înainte ma dureau sanii acum nu ma dor... Tin sa susțin ca am făcut 18ani..este o dereglare hormonala?

Utilizator11611850550

acum 3 ani

Buna ziua ultima oara am avut ciclu in de decembre mi sa terminat pe data de 24 am 4 zile deja de intraziere deja

Utilizator11613992346

acum 3 ani

Buna ziua am și eu o întrebare am 45 de ani am făcut sex ne protejat și mi-a întârziat menstruația am 4 zile de când aștept va rog să-mi Spune-ți as putea sa mai fac un bebe la vârsta asta ?

Pag 1 din 2