Dacă a ejaculat in fund este posibil sa rămân însărcinată ?

Sarcina

Postata de Utilizator11614071154 cu 3 ani in urma.

Sunt foarte îngrijorată

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul ginecolog. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Sex-si-erotism/informatii-de-baza-despre-sex_13763

Utilizator11614294533

acum 3 ani

Nu iubita mea.. Am încercat si eu analul acum 9 luni și nu am nmk.. Problema este sa nu se scurgă în vagin atunci îți poți pune un mic semn de întrebare asa dacă a ejaculat decât în fundulet bnu e nmk