Cum sa scap de dureri?

Sarcina

Postata de Sfatul medicilor cu 9 ani in urma.

Am 25 de ani sunt însărcinată in luna a șaptea am dureri insuportabile in zona dintre coloana si coapsa dreapta va rog sa imi Spune-ți ce ar trebuii sa fac pentru a ameliora durerile pana la naștere ,durerile sunt groaznice si pe zi ce trece mie tot mai greu sa merg sau sa m-a misc va mulțumesc !!!

Raspunsuri (1)

luminita270

acum 9 ani

Durerile sunt normale,mamicutele toate stiu ca trecem prin toate sitele pana sa aducem pe lume un copil.S-a gasit cine sa intrebe cand ai dureri!Fetelor,uite unde era ginecologul si noi nu stiam!