Cum sa raman insarcinata?

Sarcina

Postata de eliza90 cu 12 ani in urma.

De 2 luni eu si sotul meu tot incercam sa avem un bebe. Am facut dragoste in zilele fertile dar tot nimic. Probleme medicale nu am deoarece mi-am facut cateva controale inainte. Doctorul mi-a zis sa incerc si metodele babesti adica dupa terminarea actului sexual sa mai raman la orizontala cateva zeci de minute sau sa stau cu bazinul ridicat si nici sa nu ma spal cu sapun in urmatorele ore. Voi ce spuneti?ce sfaturi imi mai puteti da?

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Motive de ingrijorare aveti daca nu ramaneti dupa un an de incercari. Pana atunci nu exista motive de ingrijorare.

nicko

acum 12 ani

cred ca este adevarat Eliza... pentru ca hai sa iti zic k mie mi''au zis 2 doctori unu inspania unul in romania ca nu pot sa fac copii... dar uite ca am ramas (aproape ca mi''am si dorit) dar dupa ce ejacula in mine nu iesea afara imediat... mai statea un pic si cred ca si asta a fost... pentru eu pana acum 2luni nu reuseam delooc sa ramaan...s i mereu mereu mereu ejacula in mine ... dar ... surpriza a fost s fie...si nu m-am spalat...si nu m-am dus imediat la toaleta :D

Norooc iuubitaa