cum pot ramane insarcinata

Sarcina

Postata de Cristina13490577 cu 16 ani in urma.

buna am si eu o problema si as dori sa ma ajutati.aceea e ca imi doresc tare bmult un copil iar acum un an am avut o sarcina extra uterina.acum pot face un tratament dar nu stiu cu ce pt ca la doctor nu ma mai duc nu mai am incredere si m-am saturat sa imi spuna unul ceva altul altceva.am facut acum o sapt polidin si am luat doxicilina nu stiu cat de bune sunt pt a ramane insarcinata.eu am un sot si ma chinui de 5 ani.va multumesc

Raspunsuri (1)

Dorin24

acum 16 ani

ADE, NU AI SCRIS CATI ANI AI .TI-AI LUAT VREODATA TEMPERATURA VAGINALA , SA-TI FACI UN GRAFIC SA VEZI CAND AI PERIOADA DE OVULATIE? AI INCERCAT PANA ACUM?