cum ar trebui

Sarcina

Postata de candreea cu 14 ani in urma.

sunt insarcinata in sapt 27 , am fost la control , am facut si eco dar nu mi-a zis nimic medicul daca a mai crecut sau nu bebele...am facut morfofetala 4d acum o luna aproape.nu trebuia sa vada acum cu cat a mai crescut? din ce am vazut eu , n-a masurat nimic la ecografie....imi poate spune cineva, cum ar trebui sa decurga aceste vizite de aici incolo??

Raspunsuri (1)

low

acum 14 ani

Daca ai rezultatele de la ecograf, vei vedea greutatea copilului, inaltimea... Daca nu cere explicatii medicului ginecolog, pt ca treb sa-ti spuna! Dai niste bani ca sa capeti informatii despre copil, ca doar nu ii este cuiva drag sa dea bani, sau sa mearga la medic. Astept vesti! Si nastere usoara. P.S. Eu am 30 de sapt.