Cristina?

Sarcina

Postata de Utilizator11602374120 cu 3 ani in urma.

Bună am făcut un test de sarcina care mi a ieșit pozitiv dar cu o linie mai puțin vizibila idar peste câteva zile mi a vezit menstruația chiar mai devreme cu doua zile iar

Raspunsuri (2)

Utilizator11604181444

acum 3 ani

Buna ziua am si eu o intrebare meam facut vreo trei teste de sarcina si ultimul mea iesit doua liniiute dar una era mai ștearsă și am greturi durere se san dar mea venit mestruatia mai repede cum ami vene e semn ca sunt ansarcinata

Utilizator11604181444

acum 3 ani

Buna ziua am si eu o intrebare meam facut vreo trei teste de sarcina si ultimul mea iesit doua liniiute dar una era mai ștearsă și am greturi durere se san dar mea venit mestruatia mai repede cum ami vene e semn ca sunt ansarcinata