contraceptive si tigari

Sarcina

Postata de CarpeDiem cu 9 ani in urma.

Buna dimineata!Am si eu o intrebare,tigarile influenteaza cumva efectul anticonceptionalelor?Mentionez ca nu sunt fumatoare activa,am avut doar o perioada mai grea luna aceasta si am fumat un singur pachet toata luna.Multumesc!

Raspunsuri (1)

FreeStyle11

acum 9 ani

Daca fumezi un pachet pe luna, nu ai de ce sa-ti faci griji, plus ca nici nu afecteaza tigarile efectul anticonceptionalelor, din cate stiu.Dar mai bine renunta la ele ca-ti distrug sanatatea in timp.