confuzie sarcinii!!1

Sarcina

Postata de LORIFLORI89 cu 10 ani in urma.

buna. am 21 de ani si am o intrebare care ma framanta ff mult. mi-e teama ca sunt insarcinata,dar sincer nu am nici un fel de simtome nu am facut inca un test sa fiu sg,dar simt ca ceva nu e inregula. mentruatia mi-a venit normal dar simt asa o senzatie ca imi creste burtica..simt ceva greu inauntru. stiu ca suna ciudat dar sincer mie cam teama. imi doresc copii dar nu acum,,,, va rog sa raspundeti care aveti vreo idee...

Raspunsuri (1)

GeorgianaR

acum 10 ani

Daca menstra a venit normal,sunt slabe sansele sa fii insarcinata.Sunt si cazuri rare in care mamele afirma ca au avut menstruatie peste sarcina,dar nu putem stii exact ce inseamna la ele menstruatia obisnuita...dat fiind ca,teoretic,sangerarile care se confunda cu menstruatia peste sarcina,sunt mai slabe cantitativ si au alt aspect.Fa un test si vei afla.