CM

Sarcina

Postata de stolorencui cu 11 ani in urma.

buna ziua va rog sa imi raspundeti si mie pe data de 23 decembire mi-a venit CM doar pt 1 zi nu a vost abundent cum il am eu de obicei pe 31 decembrie am avut o pata maro pe slip.am dureri de spate si de ovare si simt ca imi vine CM dupa cum am calculat eu ar trebui sa imi vina pe 17 ianuarie .va rog mult ajutati-ma cu un sfat e posibil sa fiu insarcinata ne dorim un bebe foarte mult am mai perdut o sarcina in februarie anul trecut....

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Exista aceasta posibilitate.
Este recomandat sa consultati medicul ginecolog ; in plus, puteti determina beta HCG seric pentru evaluarea posibilei cresteri din timpul sarcinei.

stolorencui

acum 11 ani

multumesc