clinica privata pentru nasteri?

Sarcina

Postata de iuliana282 cu 14 ani in urma.

clinica privata pentru nasteri?
As dori o informatie legata de unde as putea gasi o clinica privata pentru nastere la care sa se poata sa se asiste la nastere adica sa fie cu mine cineva si in acelasi timp ceva aproape de GALATI ! va multumesc

Raspunsuri (1)

Sheila

acum 14 ani

buna
Cred ca sunt multe spitale unde te poate asista un membru al familiei la nastere, trebuie doar sa discuti din timp cu asistentele si medicul, clinici particulare pe langa Galati nu stiu
Nastere usoara