Ciclu Peste Sarcina?

Sarcina

Postata de Utilizator11639348684 cu 2 ani in urma.

Bună, mie îmi vine ciclul de obicei ceas la 28 de zile, când am mai avut dereglări au fost doar când mi-a venit mai devreme cu câteva zile.
Acum am avut o întârziere de aproximativ 6 zile total neașteptat. Deja îmi surâdea ideea ca sunt însărcinată. Mi-a venit o sângerare ușoară în prima zi, la început roz și mai apoi un maro roșcat foarte ciudat, după care sângerările mele normale lunare. Oare pot fi însărcinată? De ce întreb pentru ca m-a ținut 5 zile în loc de 7 din care prima zi a fost ciudata tare. Îmi doresc atât de mult lucrul asta. Nu am reușit sa fac încă testul. Dar pare ciudat. Am avut stări emoționale diverse. Dureri de sâni doar în prima și a doua zi de ciclu, eu în mod normal le aveam înainte de ciclu și se opreau complet la primele picături de sânge.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Cum-sa-te-ingrijesti-in-sarcina/menstruatie-peste-sarcina_10870