Ciclu peste sarcina ?

Sarcina

Postata de MembruMobileApp1513188678 cu 6 ani in urma.

Acum aproximativ doua săptămâni , au început sa ma doară sânii exagerat de tare , sâmbătă seara după ce am făcut o baie fierbinte , am amețit întrucât nu puteam sta pe picioare , in fiecare dimineața ma simt obosita , am amețeli , nu am pofta de mâncare , însă mi-e foame . Ciclu mi-a venit duminica , exact când trebuia , am sângerat foarte puțin , iar lichidul avea o culoare închisă . Toate cele patru zile am avut aceeași problema . Culoare închisă , cantitate scăzută . Sânii nu ma mai dor atât de tare însă simt presiune La atingere . Grețuri nu am , poate fi vorba de o sarcina ?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-care-anunta-sarcina_16006