ciclu peste sarcina

Sarcina

Postata de symsorina cu 13 ani in urma.

buna fetelor am si eu o intrebare in noiembrie pe la jumatea luni am avut act sexual cu logodnicul meu si si-a dat drumu in mine iar dupa acea la cateva zile am facut 3 teste si miau iesit negative iar ciclul mia venit cu intarziere de cateva zile iar azi a inceput sami curga ceva lichid din sani un fel de ser e posibil sa fiu gravida ?

Raspunsuri (2)

pimionela

acum 13 ani

Testul de sarcina nu este eficient decat dupa 14 zile de la actul sexual neprotejat, asa ca ar fi cazul sa mai faci unul acum! Sanatate!

Iuli

acum 13 ani

Mai fa un test de sarcina si daca e negativ mergi cat de repede la medic. Si NU MAI FACE SEX NEPROTEJAT!!!