chisturi in capul fatului

Sarcina

Postata de ware cu 13 ani in urma.

buna ziua!
am si eu o intrebare :daca a mai trecut cineva prin asa ceva si imi poate raspunde :la 19 saptamani fatul are 3 chisturi in cap si nu stiu ce sa cred ,dc a spus ca se pot absorbi pana la 22 saptamani

Raspunsuri (5)

Iuli

acum 13 ani

Ce fel de chisturi?

ware

acum 13 ani

nu stiu de ce natura sunt pentru ca nu mi s-a spus,pe vineri iese triplutestul,dar bitestul a iest ok ,copilul este dezvoltat normal ,dar nu stiu ce urmari pot avea aceste chisturi.

Iuli

acum 13 ani

Pai e foarte important ce fel de chisturi sunt...in functie de asta se poate determina daca sunt sau nu grave.

ware

acum 13 ani

pai cum se poate afla acest lucru?prin amniocinteza sau prin ce analize?

Iuli

acum 13 ani

Prin a intreba medicul care ti-a zis de ele!!