chist de plex coroid

Sarcina

Postata de pirgos cu 10 ani in urma.

buna seara,sunt insarcinata in 23 de sapt si mi-a descoperit medicul la fat 3 chisturi de plex coroid bilaterale de 7,8 si 9 mm in rest bebelusul este sanatos.imi spuneti va rog daca afecteaza,sanatatea si dezvoltarea bebelusulu.va multumesc

Raspunsuri (3)

gabriela sss

acum 10 ani

daca in timpul sarcinii ai scurgeri vaginale afecteaza si bebelusu astept raspuns va rog

pirgos

acum 10 ani

nu am,am facut amniocenteza si astept un raspuns pe marti.

Maria

acum 10 ani

Buna

Cum e bebe.