cheaguri de sange

Sarcina

Postata de fetitzacuminte cu 11 ani in urma.

buna..sunt insarcinata in 4 saptamani iarsambata dumapasa am avut niste sangerari usoare si am mers la urgente unde mi s-a facut un ecograf intravaginal iar doctorul mi-a spus ca nu vede nimic in uter dar pot fi 3 posibilitati -sarcina prea mica si nu se vede deocamdata-poate fi inafara uterului sau poate ovulul fecundat ajunge intrazita i uter asa mi-a explicat el..problema mea este alta duminica dimineata m-am trezit si cand am mers la baie am simit ca imi curge un cheag de sange si am mers din nou la urgente..iar mi s-a facut ecograful si mi-a zis ca intradevar nu se vede nimi dar nu imi poate spune daca am pierdut sarcina sau nu ..ca poate o ciclu peste sarcina sau poate sfi un avort spotan.trebuie sa fac anlizele de sange de 2 ori dar programare o am doar peste cateva zile va rog ajutati-ma ca sunt ff nelamurita..am pierdut sau nu sarcina???

Raspunsuri (1)

corina

acum 11 ani

dute cat mai repede la un cainet medical performant , si iti da pe loc un raspuns iti spun din proprie experienta am pierdut o sarcina la 9 saptam. oprita din evolutie si nu am avut nici un simptom.multa sanatate ! daca mai ai nevoie de un sfat da un semn .