Cezariana cu rahianestezie la Sf Pantelimon

Sarcina

Postata de melone1 cu 14 ani in urma.

Buna!Sunt insarcinata in 16 saptamani si am optat pt a naste prin cezariana cu rahianestezie.Din pacate,nu am curajul sa nasc natural,si sunt si diagnosticata cu candidoza vaginala,si mi-e teama sa nu afecteze bebelusul.Ma preocupa f mult "ziua cea mare",incat nu-mi da pace.Medicul in care am incredere lucreaza la un spital in care managerul nu da acordul la cezariana "la cerere",asa ca am ajuns la concluzia ca voi naste la Sf Pantelimon.Motive:aproape de casa,aparatura performanta,aproba cererea de cezariana,dar nu stiu nimic despre medicul care mi-a promis ca se va rezolva problema mea.Am ajuns "de urgenta " si dansa era de garda.Se numeste Manta Adela.As dori sa iau legatura cu mamicile sau viitorele mamici,care au fostsunt la dansa.Am cautat-o pe net....dar nimic.Sunt disperata sa aflu...daca am ales un medic bun.Va multumesc!

Raspunsuri (1)

melone1

acum 14 ani

Buna!Sunt insarcinata in 16 saptamani si am optat pt a naste prin cezariana cu rahianestezie.Din pacate,nu am curajul sa nasc natural,si sunt si diagnosticata cu candidoza vaginala,si mi-e teama sa nu afecteze bebelusul.Ma preocupa f mult "ziua cea mare",incat nu-mi da pace.Medicul in care am incredere lucreaza la un spital in care managerul nu da acordul la cezariana "la cerere",asa ca am ajuns la concluzia ca voi naste la Sf Pantelimon.Motive:aproape de casa,aparatura performanta,aproba cererea de cezariana,dar nu stiu nimic despre medicul care mi-a promis ca se va rezolva problema mea.Am ajuns "de urgenta " si dansa era de garda.Se numeste Manta Adela.As dori sa iau legatura cu mamicile sau viitorele mamici,care au fost\sunt la dansa.Am cautat-o pe net....dar nimic.Sunt disperata sa aflu...daca am ales un medic bun.Va multumesc!