Simptome post-menstruatie

Sarcina

Postata de alexdaniel9420 cu 9 ani in urma.

Buna ziua.

Am si eu o problema. Am avut un contact sexual protejat cu prietena mea, in urma cu 3 luni. De atunci, ei i-a venit mereu menstruatia normal. Ideea e ca luna asta la vreo 10-11 zile de la terminarea menstruatiei, i-au aparut cateva pete de sange, putin..si azi ar fi cam a 2-a zi in care ii apar. Zice ca sunt ca niste firicele si sunt combinate cu o secretie, zice ea, albicioase, sau ceva de genu. Tot uitandu-ma pe net, eu m-am gandit ca in perioada asta s-ar cam produce ovulatia la ea..nu stiu ce sa mai cred..imi puteti, va rog, da un sfat? o parere, ceva?

Raspunsuri (2)

alexdaniel9420

acum 9 ani

Imi cer scuze daca nu am postat unde trebuia. M-am gandit ca rubrica aceasta ar fi cea mai apropiata de topic. Multumesc !

alexdaniel9420

acum 9 ani

Pot sa mai spun ca de atunci, de acum 3 luni, nu am mai avut nici un contact si ca atunci nu am ejaculat deloc.